Приєднуйся до навчання!
Курс знайомить з науковими основами екстремології, принципами підготовки до екстремальних ситуацій та методами виживання. Курс розроблено з використанням понятійно-наукового принципу мислення, який сприяє глибокому розумінню теоретичних аспектів і їхньому практичному застосуванню.
Олександр Четверiков
Керівник проекту
Екстремологія — досліджує поведінку людини в екстремальних ситуаціях і розробляє стратегії та методи для підготовки та виживання. Основна увага в екстремології приділяється аналізу того, як людина реагує на непередбачувані ситуації, вивчає їхні психофізичних реакцій та розвиває навички для ефективних дій.
Таким чином, екстремологія фокусується на аспектах психології, педагогіки, логіки, фізичної підготовки, технічних навичках, стратегії, які можуть допомогти людям ефективно діяти в умовах високого тиску, нестандартних та екстремальних ситуацій.

НДІ ЕКСТРЕМОЛОГІЇ

В нашому приватному навчальному закладі ви маєте можливість пройти курс з екстремології та отримати свідоцтво про успішне завершення програми.
Ми використовуємо власні авторські методики. а наше авторське свідоцтво має номер №86095.

Наші викладачі – це досвідчені лектори та практики, які мають досвід роботи в приватних та державних навчальних закладах та відомств. Вартість навчання складає 2500 у.є. за рік. Якщо вам зручніше розподілити оплату частинами, ми пропонуємо варіант - 200 у.є. щомісяця. Зберігаємо високий стандарт навчання та гарантуємо професійний підхід до кожного студента.

Програма буде корисною у сферах діяльності такі як:

Поліція, армія, рятувальні служби та інші подібні органи для підготовки до екстремальних ситуацій та кризового управління.
Люди, які займаються туризмом для підготовки до екстремальних ситуацій та проживання в природі.
Психологи для підготовки до екстремальних ситуацій та розвитку психологічної стійкості у своїх клієнтів.
Журналісти для підготовки до екстремальних ситуацій та кризового управління в журналістській сфері.
ЦІЛЬ НАВЧАННЯ

Підготувати студентів до ефективної дії в умовах нестандартних та екстремальних ситуацій, розвинути необхідні навички та компетенції для успішного подолання викликів, що можуть виникнути у сучасному світі.

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380978901657
Безкоштовна консультація
Самооборона УФС
Військова психологія
Екстремологія
Курси тілоохоронців АСУР